Kulez Makine endüstride kullanılan akışkanların aktarılması (pompalar ve boru-fittingsler), prosesi (tank-reaktör), karıştırılması (mixing) ve depolanmasına yönelik üst düzey mühendislik çözümleri sağlayan, temsilcisi olduğu lider tedarikçilerin ürünlerini tedarik eden, dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı ve inovatif çözümler sunan bir firmadır.

Kulez Makine özellikle ilk yıllarında zorlu akışkan olarak adlandırılabilecek asitler gibi korozif akışkanlar konusunda uzmanlaşmıştır. Böylece asitlerin ısı transferi (özel eşanjörler), pompalanması (asit pompaları), kontrol edilmesi (teflon vanalar) ve aktarılmasında (teflon veya PP kaplı çelik borular) müşterilerine sorunsuz ve farklı çözümler sunmaktadır. İlerleyen yıllarla birlikte müşterilerine diğer pompa çözümlerini de sunmaya başlayan Kulez şu an farklı alanlarda kullanılan bir çok pompa türünü müşterilerine sunabilmektedir.

Kulez, temsilciliğini üstlendiği konusunda lider firmalarla olan sıkı işbirliği ve düzenli yapılan eğitimlerle müşterilerine üst düzey ürün ve mühendislik hizmetleri sunar. Bunun yanında müşterilerinin sorunlarına özel yaklaşımlar getirerek müşterilerine özel çözümler sunabilmektedir.

Kulez Makine faaliyetlerini akışkan transferi (pompalar), ısı transferi (eşanjörler), karıştırma teknolojisi ve korozyon dayanımı altında gruplandırmıştır.


İlkelerimiz

 

> Ürün Sorumluluğu
> Ulaşılabilirlik
> Çözüm Sunabilme
> İnovasyon
> Doğruluk ve Dürüstlük
> Gizlilik
> Sorumluluk

 

KULEZ, müşterilerine sunduğu ekipmanların üst düzey kalitede olmasına dikkat eder, bu yüzden KULEZ'in sunduğu tüm markalar Dünya'da konularında lider markalardır. Bu sayede Kulez satışını yaptığı tüm ürünlerin kullanımı boyunca güvenle arkasında durur. (Ürün Sorumluluğu)

 

KULEZ müşterilerinin sorunlarını çözebilme ilkesine göre çalışır, çözüm kendi ürün grupları içerisinde yer almasa dahi, müşterilerinin doğru çözüme yönlenmesi KULEZ için önemlidir. (Çözüm sunabilme)

 

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, KULEZ için hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerde “ulaşılabilirlik” çok önemlidir. Bu yüzden KULEZ'de acil durumlarda tatil günlerinde dahi mutlaka birisine ulaşırsınız. (Ulaşabilirlik)

 

KULEZ sürekli gelişen piyasa şartlarında kendini devamlı yenilemenin gerekliliğinin farkında olup, daha iyiye ulaşmak için “inovatif” ruhun sürekli olmasına gayret eder.

 

KULEZ iş etiğine büyük önem verir. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde “doğruluk ve dürüstlük” öncelikli değerlerimizdir.

 

Çalıştığımız müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve iş ortaklarımızın sahip olabileceğimiz gizli ve özel bilgileri “gizlilik” prensibince değerlendirilir.

 

Yasalara karşı, müşterilerimize karşı, tedarikçi ve rakiplerimize sorumluluklarımızı yerine getiririz.


Sorumluluklarımız:

 

Müşterilere Karşı:
Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren aktif bir anlayışla çalışız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
      
Tedarikçi ve İş Ortaklarımıza Karşı:
İyi bir müşteri veya iş ortağından beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz.
      
Rakiplerimize Karşı:
Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.
      
Çalışanlara Karşı:
Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz.
      
Yasalara Karşı:
Mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. ve uluslararası yasalara uygun olarak hukuk çerçevesinde yürütürüz.