Türkiye ve Dünya'da örnek uygulamalar..

Kulez Makine distribütörü olduğu dünya markaları sayesinde sadece Türkiye çapında değil, aynı zamanda tüm dünya genelinde ortak bir uygulama tecrübesine sahiptir. Bu sayede müşterilerine "Bir dünya çözüm" ü sunar. Örnek uygulamalar ya da sizin prosesiniz için tecrübelerimiz için bizi arayın!

Aluminyum Eloksal

 Munsch Asit Pompaları: Eloksal uygulamalarında asit pompalarından kaynaklanan sorunlar Munsch ile çözümlenmiştir. Sektörde bir sorun çözücü olarak görülen Munsch pompalar enerji ve elektrik tasarrufunun yanı sıra arıza yapmadan uzun yıllar çalışabilmesi ve eloksal ortamının zorlu koşullarında dayanıklı kalması ile sektörün aranan pompasıdır. Munsch pompalar yüksek verimi ile elektrikten tasarruf sağlarken sağlam yapısı ile pompa arızalarından yaşayacağınız üretim kaybını ve bakım maliyetinden sizi kurtarır.

Yıllarca sorunsuz çalışmasıyla Munsch pompaların yerini unutacaksınız.

 

 Kulez Plakalı Eşanjörler: Bunun yanı sıra eloksal işleminin hasssas kontrolü için plakalı eşanjör - pompa ikilisinin doğru seçimi çok önemlidir. Eloksal banyonuzun %100 verimli çalışması için tüm çözümleri Kulez'de bulabilirsiniz.  Asite dayanıklı özel alaşım plakalı eşanjör ve pompa seçimi ile kafanız rahat olacak.

 YTS Hava Diyaframlı Pompalar: Banyolara asit dozajlamada kulanılan havalı pompalar dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 

Demir - Çelik Sektörü

En zor şartlarda uygulamalar için en iyiler gerekir..

 

Demir çelik sektöründe asitleme hatlları; karışık asitler, sıcaklık, katı partiküller gibi tüm zorlu şartların bir araya geldiği en zor uygulamalardan bir tanesidir.

 

Munsch asit pompaları solid plastik gövdesi (kaplama olmayan), kanıtlanmış özel salmastrası ile sektörde önemli bir yere sahiptir.  Bunun yanında hızlı servis ve yedek parça fabrikaların üretimini aksatmadan devam ettirmesi için çok önemlidir.

 

Kulez, asit pompalarının yanında asitlerin ısıtılması / soğutulmasında kullanılan grafit eşanjörleri ve teflon kaplı boru / vana grupları ile sektöre komple bir çözüm sunmaktadır. 

Kimya Sektörü

...

Gübre
Madencilik

-

Çevre Endüstrisi

-

Filtrepres