Kurumsal
Kulez Makine özellikle asitler gibi korozif sıvıların aktarılması (pompalar ve boru-fittingsler), prosesi (reaktörler), karıştırılması (mixing) ve depolanmasına (tanklar) yönelik üst düzey mühendislik çözümleri sağlayan, temsilcisi olduğu lider tedarikçilerin ürünlerini tedarik eden dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı ve inovatif çözümler sunan bir firmadır.

İletişim
Kulez Makine'ye soru sormak, öneride bulunmak, görüş bildirmek, teklif almak vb konularla iletişime geçebilirsiniz.Kurumsal
KURUMSAL
Kulez'e Bakış
Kulez'e Bakış
Kulez'e Bakış

Kulez Makine endüstride kullanılan akışkanların aktarılması (pompalar ve boru-fittingsler), prosesi (tank-reaktör), karıştırılması (mixing) ve depolanmasına yönelik üst düzey mühendislik çözümleri sağlayan, temsilcisi olduğu lider tedarikçilerin ürünlerini tedarik eden, dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı ve inovatif çözümler sunan bir firmadır.

Kulez Makine özellikle ilk yıllarında  zorlu akışkan olarak adlandırılabilecek asitler gibi korozif akışkanlar konusunda uzmanlaşmıştır. Böylece asitlerin ısı transferi (özel eşanjörler), pompalanması (asit pompaları), kontrol edilmesi (teflon vanalar) ve aktarılmasında (teflon veya PP kaplı çelik borular) müşterilerine sorunsuz ve farklı çözümler sunmaktadır. İlerleyen yıllarla birlikte müşterilerine diğer pompa çözümlerini de sunmaya başlayan Kulez şu an farklı alanlarda kullanılan bir çok pompa türünü müşterilerine sunabilmektedir.

Kulez, temsilciliğini üstlendiği konusunda lider firmalarla olan sıkı işbirliği ve düzenli yapılan eğitimlerle müşterilerine üst düzey ürün ve mühendislik hizmetleri sunar. Bunun yanında müşterilerinin sorunlarına özel yaklaşımlar getirerek müşterilerine özel çözümler sunabilmektedir.
 
Kulez Makine faaliyetlerini akışkan transferi (pompalar), ısı transferi (eşanjörler), karıştırma teknolojisi ve korozyon dayanımı altında gruplandırmıştır.
  

Real Time Web Analytics