Kurumsal
Kulez Makine özellikle asitler gibi korozif sıvıların aktarılması (pompalar ve boru-fittingsler), prosesi (reaktörler), karıştırılması (mixing) ve depolanmasına (tanklar) yönelik üst düzey mühendislik çözümleri sağlayan, temsilcisi olduğu lider tedarikçilerin ürünlerini tedarik eden dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı ve inovatif çözümler sunan bir firmadır.

İletişim
Kulez Makine'ye soru sormak, öneride bulunmak, görüş bildirmek, teklif almak vb konularla iletişime geçebilirsiniz.Kurumsal
KURUMSAL
İlkelerimiz
İlkelerimiz

İlkelerimiz

> Ürün Sorumluluğu
> Ulaşılabilirlik
> Çözüm Sunabilme
> İnovasyon
> Doğruluk ve Dürüstlük
> Gizlilik
> Sorumluluk


KULEZ, müşterilerine sunduğu ekipmanların üst düzey kalitede olmasına dikkat eder, bu yüzden KULEZ'in sunduğu tüm markalar Dünya'da konularında lider markalardır. Bu sayede Kulez satışını yaptığı tüm ürünlerin kullanımı boyunca güvenle arkasında durur. (Ürün Sorumluluğu)

KULEZ müşterilerinin sorunlarını çözebilme ilkesine göre çalışır, çözüm kendi ürün grupları içerisinde yer almasa dahi, müşterilerinin doğru çözüme yönlenmesi KULEZ için önemlidir. (Çözüm sunabilme)

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, KULEZ için hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerde “ulaşılabilirlik” çok önemlidir. Bu yüzden KULEZ'de tatil günlerinde dahi mutlaka birisine ulaşırsınız.

KULEZ sürekli gelişen piyasa şartlarında kendini devamlı yenilemenin gerekliliğinin farkında olup, daha iyiye ulaşmak için “inovatif” ruhun sürekli olmasına gayret eder.

KULEZ iş etiğine büyük önem verir. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde “doğruluk ve dürüstlük” öncelikli değerlerimizdir.

Çalıştığımız müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve iş ortaklarımızın sahip olabileceğimiz gizli ve özel bilgileri “gizlilik” prensibince değerlendirilir.

Yasalara karşı, müşterilerimize karşı, tedarikçi ve rakiplerimize sorumluluklarımızı yerine getiririz.

 

Real Time Web Analytics