Kurumsal
Kulez Makine özellikle asitler gibi korozif sıvıların aktarılması (pompalar ve boru-fittingsler), prosesi (reaktörler), karıştırılması (mixing) ve depolanmasına (tanklar) yönelik üst düzey mühendislik çözümleri sağlayan, temsilcisi olduğu lider tedarikçilerin ürünlerini tedarik eden dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı ve inovatif çözümler sunan bir firmadır.

İletişim
Kulez Makine'ye soru sormak, öneride bulunmak, görüş bildirmek, teklif almak vb konularla iletişime geçebilirsiniz.Kurumsal
KURUMSAL
Sorumluluklarımız
Sorumluluklarımız

Sorumluluklarımız

Müşterilere Karşı:
Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren aktif bir anlayışla çalışız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
   
Tedarikçi ve İş Ortaklarımıza Karşı:
İyi bir müşteri veya iş ortağından beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz.
   
Rakiplerimize Karşı:
Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.
   
Çalışanlara Karşı:
Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz.
   
Yasalara Karşı:
Mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. ve uluslararası yasalara uygun olarak hukuk çerçevesinde yürütürüz.
Real Time Web Analytics