Kurumsal
Kulez Makine özellikle asitler gibi korozif sıvıların aktarılması (pompalar ve boru-fittingsler), prosesi (reaktörler), karıştırılması (mixing) ve depolanmasına (tanklar) yönelik üst düzey mühendislik çözümleri sağlayan, temsilcisi olduğu lider tedarikçilerin ürünlerini tedarik eden dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı ve inovatif çözümler sunan bir firmadır.

İletişim
Kulez Makine'ye soru sormak, öneride bulunmak, görüş bildirmek, teklif almak vb konularla iletişime geçebilirsiniz.Kurumsal
KURUMSAL
Temsilciliklerimiz
Temsilciliklerimiz

Munsch: Plastik pompa üretiminde Dünya’nın lider şirketlerinden olan Alman Munsch firması özellikle geliştirdiği teknolojilerle yüksek verimli ve dayanıklı pompaları ile ünlüdür.  

Visco Jet: Alman Visco Jet firması karıştırma teknolojisi ile uğraşan ve kendi patentli karıştırıcı uçları ile klasik karıştırıcılardan daha hızlı ve daha kaliteli karıştırma sonuçlarını daha düşük enerji ile sağlayabilen bir mikser üreticisidir.

ZUWA: Alman ZUWA firması esnek fanlı pompa, yan kanallı pompa ve dalgıç pompa üretmektedir.

YTS: Japon YTS hava diyaframlı pompa üreticisidir. Yıllarca Yamada pompanın üretimini yaptıktan sonra şu an kendi markası ile üst düzey ve dayanıklı hava diyaframlı pompalar üretmektedir.

Real Time Web Analytics