CM+ serisi pompalar, asitler, alkaliler, solventler veya kimyasal olarak kirlenmiş sıvılar gibi çevresel veya sağlık açısından tehlike oluşturan sıvıların güvenli bir şekilde pompalanması için özel olarak tasarlanmıştır. Katı maddeleri tolere ederek, aşındırıcı çalışma koşulları altında da güvenilir işlev görmelerini sağlar.

Manyetik olarak bağlanmış kimyasal pompalar, hermetik olarak sızdırmaz pompalama hizmetinin gerekli olduğu durumlarda tercih edilen çözümdür.

 

 

 

EN 22858/ISO 2858/ISO 5199'a göre boyutlara sahip CM+ serisi standartlaştırılmış pompa veya EN 22858/ISO 2858'e göre gövde boyutlarına sahip CM-B kapalı kaplinli pompa.

Ayrıntılı bilgi veya teklif almak ister misiniz?
Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Performans Bilgileri

Kapasite:

 

 

200 m3/h' e kadar

Basma Yüksekliği: 

 

 

90 m'ye kadar

Çalışma  Sıcaklığı:

 

 

 180 °C'ye kadar

Katı İçerik:

 

 

5 %'e kadar

Partikül Büyüklüğü:

 

 

5 mm'e kadar

 

Özellikler

Pompa Malzemeleri:

 

 

PFA

PP

Fan Tipi:

 

 

Kapalı

Yarı Açık

Vorteks Fan (pompa boyutuna bağlı)

 

Mil Sızdırmazlığı:

 

 

Manyetik kavramalı salmastrasız dizayn

Yataklama:

 

 

SSİC

Seçenekler:

 

 

Harici mekanik salmastra yıkama sistemi


Ara parça kutusundaki sıvı sıcaklık sensörü


İkincil contalar


Ara parça temas koruması


Katı madde deflektörlü tasarım


Talep üzerine diğer güvenlik seçenekleri

 

Atex Uyumu:

 

 

2014/34/EU direktiflerine uygun olarak ATEX mevcut

 

MagPull

Tesis içinde bakım mı? MagPull sistemimizle hiç sorun değil! Yatak braketi, boru bağlantıları bağlı kalacak şekilde kalan pompa ünitesinden çıkarılabilir.

 

Yatak braketi ve dış mıknatıs tertibatına bakım yapılırken pompa hava geçirmez şekilde sızdırmaz olmaya devam edecektir.

QuickFit

Pompa gövdesi, basma ve emme tarafındaki boru tesisatına bağlı kalırken birkaç dakika içinde kalan pompa ünitesinden çıkarılabilir.

 

QUICKFIT ünitesi, gövde aynı hizada kalacak şekilde değiştirilebilir, bu da pompanın minimum duruş süresiyle yeniden başlatılmasına olanak tanır.

HANDLING

MagPull ve Quickfit kolay bakım sistemlerimiz, pompayı sisteminizden çıkarmak zorunda kalmadan pompa bakımını kolaylaştırır ve hızlandırır.

Aşınmaya Karşı Korumalı Kaymalı Yatak

Standart yapı malzemesi, korozyon ve aşınmaya karşı eşsiz direnci ile bilinen silisyum karbürdür. Kuru çalışmaya karşı korumalı kaymalı yataklar opsiyonel olarak mevcuttur. Ek bir yüzey işlemi, bu rulmanları geçici kuru çalışmaya karşı toleranslı hale getirir.

Hermetik muhafaza için ara hazne

Kimyasal standart pompa CM+'da, vakum geçirmez, metal içermeyen, çift duvarlı bir ara parça, pompalanan ürünü ortamdan ayırabilir. Özel MUNSCH yapısı, kritik uygulamalar için rakipsiz avantajlar sunar:

 

 

Girdap akımlarının önlenmesi, proses sıvısının ısınmasını önler.

 

 

Manyetik güç kaybı yoktur - yüksek verimlilik garantilidir.

 

 

Ara parça kutusu, tahrik rotoru ile mekanik temasa karşı korumalıdır.

 

 

İsteğe bağlı elektronik izleme, pompa ve proses için ek koruma sağlar.

 

 

Neredeyse evrensel olarak kimyasallara ve vakuma dayanıklıdır.

 

 

 

Yüksek Kaliteli Pompa Malzemeleri

MUNSCH CM+ serisi kimyasal pompalar aşağıdaki ana malzemelerde mevcuttur: PP ve PFA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

                                                 

0/90°C                

Birçok inorganik aside karşı iyi direnç gösteren ekolojik seçenek.

    

              

 

 

-20/180°C

 

 

Geniş bir sıcaklık ve uygulama aralığına sahip, neredeyse evrensel olarak uygulanabilir floropolimer.

 

THE PUMP WITH THE PLUS - THE MUNSCH CM+

GÜVENLİK
İster çalışırken, ister çalışma sırasında veya kapanma durumunda olsun - CM+'yı huzur içinde uyumanızı sağlayan bir çözüm konseptiyle ürettik.

 

GÜVENİLİRLİK 
Güvenilirlik şu anlama gelir: Pompa dayanır, dayanır ve dayanır. CM+ sadece sağlam bir tasarım konseptine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kapsamlı uzun vadeli testlere de tabi tutulmuştur. Verdiğimiz sözleri tuttuğumuzdan emin oluruz.

 

VERİMLİLİK 
Daha iyiye ulaşmaktan asla vazgeçmedik ve en son teknolojiye yatırım yaptık. Olağanüstü enerji verimliliği, mükemmel emiş davranışı ve en düşük NPSH gereksinimlerinden yararlanacaksınız.

 

KULLANILABİLİRLİK
Kısa teslimat süreleri ve yüksek yedek parça bulunabilirliği MUNSCH'un ayırt edici özellikleridir. Çözüm odaklı ve sizinle yakın işbirliği içinde çalışarak, zamanın çok önemli olduğu durumlarda da yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bize bir şans verin!

 

HANDLING 
MagPull ve Quickfit kolay bakım sistemlerimiz, pompayı sisteminizden çıkarmak zorunda kalmadan pompa bakımını kolaylaştırır ve hızlandırır.

 

UYGULAMALAR 
Genişletilmiş pompa boyutları ve kapasiteleri yelpazesi, ihtiyaçlarınız için her zaman doğru pompayı bulmamızı sağlar.
MUNSCH, piyasada özel olarak tasarlanmış yüksek sıcaklık test tezgahına kurum içi erişimi olan tek pompa üreticisidir. Bu da bizi pompalarımızı sürekli olarak daha da geliştirebilecek ve verdiğimiz sözleri her zaman yerine getirebileceğimiz bir konuma getirmiştir!

 

KALİTE 
Sahibi tarafından yönetilen şirketimiz, 50 yılı aşkın süredir Almanya'nın Westerwald bölgesinde en yüksek kaliteye odaklanarak plastik astarlı pompalar üretmektedir.

 

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 
Sürdürülebilir, sosyal ve etik açıdan sağlam uygulamalar, MUNSCH için pompalarının çalışma güvenilirliği, yenilikçi ürünler ve mümkün olan maksimum verimlilik kadar önemlidir. Bir EcoVadis üyesi olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve sıralamamızla gurur duyuyoruz.

 

 

Yatay Manyetik Plastik Asit Pompası
Benzer Ürünler