Elektrikli yükseklik ayarlı VISCO JET® VJ455 mikser karıştırıcı, 1.000 litrelik IBC'ler, 200 litrelik plastik variller, bobinler veya özelleştirilmiş paslanmaz çelik küvetler gibi farklı taşıma kaplarını karıştırmak için en uygun çözümdür. Farklı motor varyantları, kaldırma yükseklikleri ve karıştırma elemanı çözümleri de karıştırma görevi için verimli ve etkili bir çözüm sağlar.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik tasarımın yanı sıra dahili kaldırma mekanizması ve entegre kablo kılavuzu, karıştırıcının hızlı ve kolay temizlenmesini ve güvenli çalışmasını kolaylaştırır.

Kontrol çözümlerimizle birlikte karıştırma hızını, karıştırma süresini, karıştırma seviyesini ve hatta reçete ayarını ve seçimini kontrol etmek de mümkündür.

Ayrıntılı bilgi veya teklif almak ister misiniz?
Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Teknik Bilgiler

VJ 455 karıştırıcı, 1000 litrelik IBC'ler, 200 litrelik plastik variller veya paslanmaz çelik küvetler gibi farklı taşıma kaplarını karıştırmak için uygundur.

 

Kontrol çözümlerimiz ile karıştırma hızını, süresini, seviyesini ve hatta sürücü ayarını kontrol etmek mümkündür.

 

Karıştırıcı, bir taban kullanılarak zemine veya bir montaj plakasıyla duvara monte edilebilir. Oda koşulları değiştiğinde karıştırıcı esnek bir şekilde ilgili diğer kurulum tipine dönüştürebilir. Böylece tekrar kullanıma hazır hale gelir.

 

ATEX versiyonu mevcuttur.

 

 

Dikey Kolon Tip Mikser
Benzer Ürünler