VISCO JET ® tank karıştırıcıları, 1.5 ila 10 milyon litre kapasiteli sabit depolama veya üretim kapları için özel olarak geliştirilmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak bu karıştırıcılar gıda veya  ATEX alanında kullanılmak üzere de tasarlanabilmektedir.

VJ500 tank karıştırıcısı yukarıdan monte edilir ve bir montaj flanşı veya yatak feneri kullanılarak tanka sabitlenir. Optimum karıştırma sonuçlarına ulaşmak için motorun performansı, karıştırma elemanının türü, malzemeler, şaft tasarımı ve conta türleri, karıştırma görevinin gereksinimlerine, kap tasarımına ve müşterinin ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı uyarlanır.

Ayrıntılı bilgi veya teklif almak ister misiniz?
Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Özellikler

1,5 milyon litre kapasiteli sabit depolama veya üretim tankları için özel olarak geliştirilmiştir.

 

Farklı kap şekilleri veya hacimleri için tek kaynaktan özelleştirilmiş karıştırıcılardır.
 

Viscojet gelişmiş karıştırma teknolojisi kullanılarak daha kısa karıştırma süreleri sayesinde artan proses verimliliği sağlar.

 

Düşük hızlar nedeniyle karıştırıcı bileşenlerinde düşük aşınma olur.

 

Yüksek ürün ve iş güvenliği için basit özel salmastra halkasından çift etkili mekanik salmastraya kadar çeşitli sızdırmazlık çözümler.
 

Talep üzerine ATEX bölgelerde de kullanılabilir.

 

Müşterinin sahasında hızlı devreye alma için tasarlanmış kolay kurulum yapılabilir.

 

Sızdırmazlık çözüm için müşteri talebi üzerine manyetik kaplinli karıştırıcı versiyonunu da sunulabilir.

 

5000 mm uzunluğa kadar mil uzunluğu bulunur.

 

Karıştırıcının dinamik yükler nedeniyle ağır gerilime maruz kaldığı durumlar için düşük aşınmalı mil tutma halkası bulunur.

 

Ölü boşluklar olmadan daha kolay ve hızlı temizlik için taşlanmış veya elektrolitik olarak parlatılmış yüzeyleri mevcuttur.

 

Montaj çözümü, (Montaj flanşı, Soğutma flanşı, Sızdırmazlık feneri) karıştırıcının uygulamasına ve yapısına ve ayrıca yerel koşullara bağlı olacaktır.

 

 

Tank & Reaktör Mikseri
Benzer Ürünler