Kurumsal
Kulez Makine özellikle asitler gibi korozif sıvıların aktarılması (pompalar ve boru-fittingsler), prosesi (reaktörler), karıştırılması (mixing) ve depolanmasına (tanklar) yönelik üst düzey mühendislik çözümleri sağlayan, temsilcisi olduğu lider tedarikçilerin ürünlerini tedarik eden dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı ve inovatif çözümler sunan bir firmadır.

İletişim
Kulez Makine'ye soru sormak, öneride bulunmak, görüş bildirmek, teklif almak vb konularla iletişime geçebilirsiniz.Yedek Parça ve Servis
YEDEK PARÇA VE SERVİS
Her zaman yanınızdayız..
Kulez Makine sağladığı tüm ekipmanların garantili ve orijinal yedek parça & servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Kısa teslim süreleri ve uzman servis vizyonumuzdur. Aşağıda ilgili ürün gruplarında sunduğumuz yedek parça ve servis hizmetleri listemizi bulabilirsiniz. Sunduğumuz yedek parçalar garantimiz altındadır.
Munsch Plastik Pompalar

  Tüm mekanik salmastra parçaları

  Yerinde veya fabrikada tüm servis hizmetleri

  Devreye alma işlemleri

MUNSCH asit pompalarının her türlü mekanik salmastra parçaları artık Kulez Makine stoklarında ve sadece 1-2 iş gününde kargoda. İsterseniz servisimiz fabrikanıza gelebilir ya da pompanızı servisimize yollayabilirsiniz. Lazerli kaplin ayarı, pompa basınç testi, vibrasyon testi gibi bir çok teknik olanaktan faydalanmak için servimizi kullanabilirsiniz. Orijinal yedek parçalar ile Munsch pompanızı garantili olarak yenileyebilir ve ilk günkü performansı ile kullanabilirsiniz. Orijinal olmayan parçalarla yapacağınız tamir size zaman ve maliyet yükü olarak geri dönecektir.

Hava Diyaframlı Pompalar

Kulez Makine farklı marka hava diyaframlı pompalar için tüm yedek parçaları ekonomik fiyatlara sağlayabilmektedir.

 Diyaframlar
 Valf tamir kitleri
 Valf Topları
 Valf Yatakları
 Contalar

Tüm yedek parçalar garantimiz altındadır. Teklif almak için bize ulaşın : info@kulez.com.tr

PLAKALI EŞANJÖRLER

Kulez Makine plakalı eşanjörler konusunda size uzman bir servis & yedek parça hizmeti sunar. Aşağıdaki hizmetler için bize ulaşabilirsiniz.

  Plakalı eşanjörünüz için yedek plakalar

  Plakalı eşanjörünüz için yedek contalar

  Servis Hizmeti

  Plakalı eşanjör seçimi için mühendislik hizmetleri


Real Time Web Analytics